10 важливих нсайтв з якими я хочу подлитися просто прочитайте кож

10 важливих нсайтв з якими я хочу подлитися просто прочитайте кож

📢10 важливих інсайтів, з якими я хочу поділитися. Просто прочитайте кожен пункт і вдумайтесь✔️
Лайк♥️ @inst.sales.up

1️⃣Ви працюєте в Інстаграмі, щоби отримувати дохід. Не розважати, не писати пости заради самих постів, не займатися хобі, а зафіксувати собі точку В у 💰, і продумати шлях до цієї цілі. Кожна дія і пост в Інстаграмі повинні бути заточені під цю ціль.

2️⃣Щоб дійти до точки В, потрібно розкласти все від кінця до початку, провести аналіз, що було зроблено добре ДО, масштабувати процес, шукати нові способи просування.

3️⃣Ваш магазин в Інстаграмі - сьогодні це шоурум, тільки онлайн🤫 Дайте людині можливість зайти у свій шоурум, не будьте вітриною.

4️⃣Не існує жодних готових контент-планів на місяць. Контент план готується індивідуально і працює лише на вашу ціль. Потрібно зрозуміти саму логіку роботи, і все піде як по маслу😉

5️⃣Сьогодні час прозорості. Люди хочуть усе бачити. Показуйте їм весь процес, залучайте, взаємодійте, працюйте зі своєю аудиторією.

6️⃣Продажа починається лише тоді, коли вам написали чи подзвонили. До того моменту - все що ви робите, це для того, щоби вам написали чи подзвонили. Якщо у діректі глухо - ви щось робите не так.

7️⃣Таргетована реклама - це інструмент маркетингу. Не можна просто бездумно запускати рекламу, чи пости через клавішу під постом, не розуміючи, як працювати з холодною аудиторією. Потрібно покласти шлях клієнта до гаманця🤫

8️⃣Ви ведете клієнта за руку до покупки. Ви контролюєте цей процес. В цьому вам допомагає реклама, контент, навик продавати.

9️⃣Скільки грошей в кінці місяця на рахунку - це процес, яким ви керуєте і який прогнозуєте в Інстаграмі. А не само по собі.

🔟Продавати - в переписках чи по телефону - це те, чого обов’язково потрібно навчитися кожному, хто будь-що продає в Інстаграмі. Тут заховані гроші. Ви уже заплатили за те, щоби клієнт вам написав. Так доведіть процес до кінця. А ще краще - продайте більше, ніж того було потрібно🤫

Які пункти вам відгукуються найбільше?
Більше постів читайте в блозі ▶️ @inst.sales.up

Скажи спасибо автору - Поделись с друзьями:

Facebook накрутка лайков Facebook messenger накрутка лайков Telegram накрутка подписчиков Twitter накрутка подписчиков

Комментарии

Ничего не найдено.

Написать комментарий