Я довго шукала нструкцю ту саму унверсальну стратегю просування

Я довго шукала нструкцю ту саму унверсальну стратегю просування

Я довго шукала інструкцію, ту саму універсальну стратегію просування для всіх. Не важливо, який профіль - експертний, комерційний чи лайфстайл. Щоб дешево, швидко, якісно! От вам інструкція -  і  ваші підписники і продажі)
.
І от що я зрозуміла.
.
НЕМА УНІВЕРСАЛЬНОЇ ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ВСІХ☝️
.
Чому?
.
Та тому що кожен блог індивідуальний. Люди, які розвивають свій блог - різні! Товар - який, пропонують, теж різний. Те, що заходить в одних, може не зайти в інших. І навпаки.
.
Потрібно в усьому розібратися, зрозуміти логіку роботи☝️, і уже під себе підібрати свою стратегію просування.
.
Тут залишу коротко основні переваги самих розповсюджених методів просування :
.
🔴ТАРГЕТИНГ.
➡️Найкраще підходить для ПРОДАЖІВ своїх інфопродуктів, вебінарів, товарів, послуг. Коли потрібні продажі! ➡️Знайти тільки зацікавлених по вашій тематиці аудиторію.
➡️якщо у вас вузька ніша, і вам потрібно знайти дуже вузьку аудиторію, ну напр, дівчину-вегетаріанку, яка знає китайську, розбирається в маркетингу - ви її знайдете!
.
🔴Реклама у блогерів.
➡️Що дасть вам реклама у блогерів у першу чергу -  це те, що блогер поширить на вас свій авторитет. Люди довіряють блогерам. Якщо вас рекомендують, значить вам можна довіряти. ➡принесе вам підписників, продажі (якщо зійдуться зорі))))
➡️підходить вам, якщо у вас дорогі товари чи бренди.
➡️продажі. У вас магазин. Ви рекламуєтеся у блогера зі своєю ЦА і до вас звертаються його підписники.
➡️добре на збільшення підписників, якщо широка ніша - лайфстайл блог, дитячий розвиток, материнство і т.д. ➡️ для реклами марафонів, конкурсів..
🔴Нетворкінг. За ним майбутнє. ➡️Підписників можна отримати безкоштовно! Ви можете організувати взаємний постинг, гостьовий постинг. 1Обінятися підписниками.
➡️SFS. Ви пишете на своїй сторінці про блогера, а блогер розказує про вас у своєму профілі. ➡️обєднатися з іншими блогерами, суміжними по вашій тематиці, і зробити марафон. Прихід підписників хороший. Мало того, це ваша ЦА, яка зацікавлена у вас, а не просто халявники, які хочуть виграти iphone8.

________________

Ідеальна інструкція - вона своя. І знайти її можна, якщо ШУКАТИ, ПРОБУВАТИ, ТЕСТУВАТИ.
________________ 🔴Зберігайте, щоб не загубити🔴

Скажи спасибо автору - Поделись с друзьями:

Facebook накрутка лайков Facebook messenger накрутка лайков Telegram накрутка подписчиков Twitter накрутка подписчиков

Комментарии

Ничего не найдено.

Написать комментарий