Не заради самореалзац допомоги людям любов та щоб змнити свт

Не заради самореалзац допомоги людям любов та щоб змнити свт

👉Не заради самореалізації, допомоги людям, любові та щоб змінити світ.
Це все правильно, але з грошима це робити комфортніше і дає значно більший результат.

✅Заробляйте. Ставтеся до своєї діяльності, як до бізнесу.

Тоді:
🔹вам ніхто не буде винен і не буде відчуття, що вас не цінують і використовують.

🔹почнете прислухатися до того, що хочуть люди – ваші клієнти.
А не робити по принципу «я художник – я так вижу».

🔹Вам стануть важливі їхні інтереси:
чи хочуть вони бачити фото прищів/грибкових уражень/розтяжок, якими грішать косметологи та б’юті-майстри😱😱 (може все такі їх закрити обкладинками?) – про те, як продавати, підняти ціни і грамотно вести соцмережі я розказую на своєму відеокурсі «Бренд і гроші б’юті-майстра”, на який вже набираю 4-й потік! 🎯Пишіть в директ, надішлю деталі.

🔹припинете спілкуватися незрозумілими термінами, а подумаєте про людей, які не мають часу кожне слово перевіряти по вікіпедії. Запхаєте свою обраність куди подалі і напишете просто і дотепно, щоб з вами вступили в діалог, підписалися, прийшли і купити.

🔹будете удосконалювати свій продукт, ставити амбітні цілі не тому, щоб розібратися в собі та щось довести мамі, сусідам чи колишньому. ❤️А щоб допомогти людям, дати їм більше і краще, ніж ваші конкруренти. 🔥Тому що ви хочете, щоб свої гроші вони заплатити вам. 👉👉👉⠀
🔹подумаєте, перш ніж обгадити когось в коментарях чи встряти (пардоньтє) в срачі. Адже це можуть прочитати ваші клієнти і передумають купувати у такої депресивної та скандальної людини. 🎯Бажання заробити очистить і віртуальний простір навколо вас.

✅Про це все і не тільки я пишу у свої книзі #почнітьговоритині 190 грн. Надішлю, пишіть. Вже 2 роки бестселер. Змінила життя і бізнес десятків тисяч людей!

🔹почнете спілкуватися з тими, хто вас надихає, прагне більшого і все для цього робить, а не з нитіками-невдахами, які постійно тягнуть вас на дно і звинувачують у зраді високим ідеалам.

🔹зможете дозволити собі якісне життя, освіту, відпуску та медицину. Самі зможете допомогти тим, кому це потрібно, а не бідкатися: який несправедливий світ!

👉Це гроші.
Працюйте заради грошей. Поширте в сторіс - допоможіть своїм друзям!

Переконала ваша #людмилакалабуха?
ТАК/НІ?

Скажи спасибо автору - Поделись с друзьями:

Facebook накрутка лайков Facebook messenger накрутка лайков Telegram накрутка подписчиков Twitter накрутка подписчиков

Комментарии

Ничего не найдено.

Написать комментарий